Kamera obrotowa IP Wi-Fi Cloud D-Link DCS-5009L

by

Kamera DCS-5009L umożliwia monitorowanie dużego obszaru w domu lub biurze, niezależnie od pory dnia. Obrotowa głowica kamery pozwala na patrolowanie na wcześniej ustalonej ścieżce. Natomiast wbudowane diody podczerwieni LED umożliwiają rejestrację obrazu w całkowitej ciemności. Łączność Wireless N umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazu i dźwięku, co znacznie zwiększa możliwości instalacji kamery.

dl3

Wyraźny obraz z dowolnej perspektywy

Dzięki funkcji pochyłu i obrotu, cyfrowemu przybliżeniu, modułowi łączności bezprzewodowej oraz możliwości rejestracji obrazu w kompletnej ciemności kamera daje pełną kontrolę nad Twoim domem. Szybko i łatwo można sprawdzić, co dzieje się w pomieszczeniu z dowolnego kąta, natomiast 4-krotne przybliżenie cyfrowe pozwala zobaczyć jeszcze więcej szczegółów. Dodatkowo istnieje opcja wyboru obszarów, które kamera ma monitorować.dl2

Całodobowy monitoring to po prostu spokój ducha

Kamera IP DCS-5009L jest samowystarczalnym systemem monitoringu i nie wymaga specjalnego sprzętu lub oprogramowania. Działa niezależnie, bez użycia komputera. Po wykryciu ruchu, kamera wysyła natychmiastowe powiadomienia e-mail ze zdjęciem lub materiałem wideo. Wystarczy wyznaczyć obszary do monitorowania ruchu, np. bramy wjazdowe lub wejścia. Diody podczerwieni LED umożliwiają monitoring 24 godziny na dobę w odległości do 8 metrów.

Połączenie bezprzewodowe i przewodowe

Wystarczy umieścić kamerę w dowolnym miejscu w domu lub biurze przy użyciu kabli lub bezprzewodowo. Łączność Wi-Fi to swoboda, nie ograniczana montowaniem dodatkowych kabli.

dl1

Usługa mydlink™: zdalny podgląd obrazu z kamery na smartfonie lub tablecie

Dotychczas konfiguracja i podłączenie kamery IP do istniejącej sieci wymagało dużej wiedzy technicznej i pochłaniało cenny czas. Usługa mydlink™ kompletnie to zmieniła. Teraz wystarczy pobrać bezpłatną aplikację na smartfona lub tablet, aby w kilku prostych krokach skonfigurować kamerę i podłączyć ją do sieci. Co więcej, usługa mydlink™ umożliwia podgląd obrazu z kamery bez żadnych ograniczeń. To znaczy, że będąc w pociągu, biurze lub nawet na wakacjach, tysiące kilometrów od domu, wystarczy jednym dotknięciem uruchomić aplikację, aby zobaczyć co dzieje się w domu. Bez komputera PC lub laptopa. Dodawanie każdej nowej kamery do istniejącej sieci oraz konta mydlink™ wygląda identycznie. To naprawdę proste.

Za zdalny dostęp do kamer odpowiedzialna jest bezpłatna aplikacja mydlink™ Lite na iPhone oraz urządzenia z systemem Android. Przy użyciu sieci bezprzewodowej lub 3G/4G LTE można szybko i łatwo zobaczyć obraz ze wszystkich zamontowanych kamer w domu lub biurze.