Nowa linia kamer Vivotek V-Pro

by

Vivotek zaprezentował najnowszą serię 2- i 5-megapikselowych kamer, które łączą w sobie niewielką cenę oraz szeroki wachlarz dodatkowych funkcji, takich jak: WDR, 3DNR, wandaloodporna obudowa i ochrona przed ekstremalnymi temperaturami (od -50°C do 50°C). W ofercie dostępne są zarówno urządzenia kopułkowe, jak i tubowe.

ib836b-ht

Modele 2-megapikselowe z lini V-Pro zostały wyposażone w technologie WDR oraz SNV (Supreme Night Visibility), które zapewniają nagrywanie obrazu o wysokiej jakości nawet w złych warunkach oświetleniowych. Dzięki wbudowanemu oświetlaczowi IR (do 30 metrów) kamery działają bez zarzutu zarówno w dzień, jak i w nocy. Aby zagwarantować możliwość konfiguracji według różnych potrzeb, sprzęt otrzymał również wejście i wyjście cyfrowe.

W 5-megapikselowych kamreach V-Pro zaimplementowało zaawansowany przetwornik. Z kolei technologia 3DNR i Smart Stream pozwalają na maksymalne wykorzystanie możliwości urządzeń.

fd836b-htv

Wszystkie kamery dodatkowo posiadają certyfikaty odporności IP66 i IK10, dzięki czemu nie straszna im praca nawet w najcięższych warunkach.