Niepotrzebny napęd CD w obudowie? Icy Dock MB343SPO go zastąpi

by

W miarę rozwoju technologii systemy komputerowe stają się coraz bardziej kompaktowe, pozwalając na łatwy transport i wymagając mniej przestrzeni. W rezultacie użytkownik jest w stanie zmaksymalizować przestrzeń dyskową w kompaktowym urządzeniu bez utraty użytecznych funkcji.

Stworzony dla oszczędności miejsca

FLEX-FIT Duo MB343SPO jest zarówno lekkim, jak i wytrzymałym, 3,5 – 5,25″uchwytem montażowym, który wykorzystuje pojedynczą zatokę 5,25″.Mieści on 9,5-milimetrowy ultra cienki dysk optyczny oraz 3,5-calowy dysk HDD. To rozwiązanie ostatecznie pozwala użytkownikowi zmieścić więcej urządzeń w możliwie jak najmniejszej przestrzeni.

Zaawansowany system prowadnic

Dzięki naszemu zaawansowanemu systemowi wprowadzania napędu proces instalacji z FLEX-FIT Duo MB343SPO jest bardzo łatwy.

Prosta instalacja 3,5″ bez użycia narzędzi

Aby zainstalować 3,5-calowe urządzenie, takie jak czytnik kart lub panel sterowania audio, wystarczy je wsunąć aż usłyszysz kliknięcie. Oznacza to, że zamki Smart-Tip zablokowały sprzęt na miejscu. Dla zapewnienia dodatkowego zabezpieczenia można opcjonalnie dodać śruby (dołączone) z każdej strony.

Instalacja ultra cienkich napędów optycznych i 3,5″ HDD

Aby zainstalować ultra cienki napęd optyczny lub 3,5″ dysk HDD, wystarczy go włożyć do FLEX-FIT Duo i zabezpieczyć urządzenie przy pomocy dołączonych śrub.

Smukła przejściówka SATA z 6 na 15 pin

eśli 6-pinowe złącze nie jest dostępne w Twoim systemie, dla Twojej wygody dołączyliśmy przejściówkę SATA z 6 na 15 pin.

Odczepiane pokrywy przeciwpyłowe

Dodatkowo do zestawu dołączono pokrywę przeciwpyłową dla utra cienkiego ODD i urządzenia 3,5″. Wystarczy wyciągnąć je z ramki i włożyć do slotnu na przednim panelu. Pozwala to na zasłonięcie szczelin, gdy nie są używane.

Piękne wzornictwo

FLEX-FIT Duo MB343SPO został zaprojektowany z myślą o najbrdziej efektywnym i niezawodnym produkcie. Zastosowane unibody, wytrzymały, otwarty projekt ramy zapewnia zarówno doskonałą trwałość, jak i maksymalną wydajność przepływu powietrza oraz efektywne chłodzenie pasywne poprzez konwekcję. W rezultacie zmniejsza to ryzyko uszkodzeń mechanicznych spowodowanych przegrzaniem. Ponieważ ramka jest jednoczęściowa, nie posiada żadnych ruchomych części, zachowując wszystkie podstawowe funkcje.

Buduj elastycznie

Dzięki temu, że FLEX-FIT Duo MB343SPO mieści zarówno 3,5″ dyski twarde, jak i inne 3,5″ urządzenia, istnieje wiele możliwości konfiguracji. Na przykład dodanie 3,5″ urządzenia ToughArmor MB993SK-B daje 3 zatoki dla 2,5″ dysków HDD/SDD z wymianą na gorąco. Z kolei dodanie EZ-Fit Trio MB610SP daje 3 wewnętrzne zatoki dla 2,5″ dysków HDD/SSD. 3,5″ zatoka FLEX-FIT Duo MB343SPO jest także kompatybilna z hubami USB 3.0, czytnikami kart multimedialnych, kontrolerami prędkości wentylatora i protami wyjściowymi audio, które mają formę 3,5″ urządzenia.

Sugerowane przeznaczenie

Dowolny system z dostępną standardową 5,25″ zatoką.

Kompatybilne urządzenia 3,5″

3,5″ dyski twarde, huby USB, czytniki kart, szuflady na dysk HDD/SSD, uchwyty na HDD/SSD,  smukły adapter z ODD na 2,5″ HDD i ultra cienkie napędy optyczne.

Kluczowe cechy:

– Trwała, lekka, jednolita konstrukcja
– Kompatybilny z dowolną standardową zatoką na napęd 5,25″
– Mieści 3,5″ urządzenie/dysk twardy i 1 ultra cienki ODD
– Zdejmowane osłony dla 3,5″ zatoki i ultra cienkiego ODD
– Zaawansowany system prowadnic do sprawnej instalacji urządzenia/napędu
– Mechanizm blokady Smart-Tip dla instalacji 3,5″ urządzenia bez użycia śrub
– Otwory montażowe dla instalacji 3,5″ HDD i ultra cienkiego ODD
– Smukła przejściówka SATA z 6 na 15 pin
– Kompatybilny z dowolnym urządzeniem 3,5″, 3,5″ HDD i ultra cienkim ODD