Icy Dock ToughArmor MB994SK-1B – niezawodna ochrona dla Twoich dysków

by

Bezpieczeństwo danych jest kluczowe dla każdej firmy. W rozwiązaniach medycznych i wojskowych bezpieczeństwo i ochrona poufnych danych są szczególnie ważne. ToughArmor MB994SL-1 jest pierwszą klatką ToughArmor, która oferuje indywidualny mechanizm blokujący ze stali dla każdej z kieszeni. Możesz być spokojnym, wiedząc, że dane posiadają dodatkową ochronę w metalowej obudowie. Icy Dock ToughArmor MB994SK-1B mieści 4x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS o wysokości 7-15 mm, a także wspiera hot swap dla szybkiej i łatwej wymiany dysków. Urządzenie jest wykonane z wytrzymałego metalu, aby przetrwać w najbardziej wymagających warunkach. Podwójny, 40-milimetrowy wentylator na przedzie/tyle chłodzi Twoje dyski 24/7. MB994SK-1B został zaprojektowany dla systemów medycznych, wojskowych, IPC, przedsiębiorstw i rozwiązań przemysłowych.

Niezniszczalna i bezpieczna

 Zapewnienie napędom ochrony i długowieczności jest podstawą dobrego systemu. MB994SK-1B jest w stanie wytrzymać nawet w najtrudniejszych warunkach ze względu na swoją w pełni metalową konstrukcję – od zewnętrznej powłoki do wewnętrznych tac. Budowa ToughArmor jest również idealna do instalacji przemysłowych i medycznych, gdzie urządzenie musi być zgodne z wymaganiami palności. Metalowa konstrukcja rozprasza ciepło z dysków do tylnej części klatki, działając jako radiator, aby utrzymać niską temperaturę napędów. Dodaliśmy również nowy mechanizm blokujący, który zapewnia dodatkową ochronę, blokując dostęp do dysków niepowołanym osobom. Aby utrzymać kompaktowy charakter urządzenia, osadziliśmy niestandardowy mechanizm blokujący, wykonany ze stali na każdej z tac EZ Slide Mini. Te z kolei są wstecznie kompatybilne z dowolnym urządzeniem ToughArmor, które wykorzystują system EZ Slide Mini.

Łatwy dostęp z tacami EZ Slide Mini

System tac EZ Slide Mini czyni wymianę i konserwację prostą i szybką. Są one przystosowane do dysków HDD i SSD o wysokości od 7 do 15 mm. Wbudowana pokrywa dodaje stabilności podczas wkładania napędu i zapewnia dodatkową ochronę.

Duże możliwości w małej obudowie

 Wykorzystując standardową 5,25” zatokę, kompaktowa konstrukcja obudowy może być używana w różnych zastosowaniach. MB994SK-1B może być skonfigurowany jako klatka JBOD lub konfiguracja RAID np. jako macierz RAID 0 dla maksymalnej pojemności i IOPS lub RAID 10 zarówno dla bezpieczeństwa, jak i wydajności bądź RAID 5 do ochrony danych. Wszystko to wykorzystując tylko jedną 5,25” zatokę. ToughArmor MB994SK-1B obsługuje interfejs SATA i SAS, a także wspiera zarówno dyski HDD, jak i SDD. Zatem niezależnie od tego, czy chcesz uruchomić cztery 2TB HDD SATA w konfiguracji RAID 0 czy cztery HDD 15K RPM SAS w raid 5, nie będziesz ograniczony przez wybór napędu.

Stworzone dla profesjonalistów

 MB994SK-1B jest idealny do stosowania w komputerach przemysłowych, serwerach lub dowolnej obudowie SFF, gdzie liczba 5,25” zatok jest ograniczona, a potrzeba dużej pojemności, zwłaszcza w kompaktowych konfiguracjach RAID. Akcesorium zostało zaprojektowane tak, aby działać w najbardziej wymagających środowiskach, w tym wojskowych, medycznych, wdrażaniu systemu egzekwowania prawa, a także w warunkach produkcyjnych, takich jak systemy sterowania i układy automatyki przemysłowej. Metalowa konstrukcja z zamkiem sprawia, że idealnie nadaje się do umieszczenie w trudnych warunkach.

Kluczowe cechy

 • Wytrzymała, metalowa konstrukcja dla zastosowań medycznych, wojskowych, serwerów multimedialnych i IPC
 • Mieści 4x 2,5” HDD/SSD SATA/SAS w jednej 5,25” zatoce
 • Wsparcie SATA 6 Gbps lub jeden kanał SAS
 • Mieści dyski o wysokości od 7 do 15 mm
 • Active Power Technology – zasilanie włączone tylko wtedy, gdy dysk znajduje się wewnątrz
 • System blokady Eagle Hook i wykonany na zamówienie stalowy zamek gwarantuje bezpieczeństwo dysków
 • W pełni metalowe tace EZ Slide Mini z wbudowaną osłoną ochronną i blokadą
 • System wymiennych tac EZ Slide Mini dla łatwej konserwacji
 • Idealny dla trudnych zastosowań i zgodny z wymaganiami palności
 • Wskaźnik LED dla każdej zatoki
 • Podwójne 40-milimetrowe wentylatory