Erial Security – alternatywa dla wielkich marek

by

Erial Security to nowa marka na polskim rynku oferująca zarówno kamery IP, jak i analogowe. Kamery Erial są wszechstronnymi urządzeniami, stworzonymi z myślą o profesjonalnym i kompleksowym nadzorze.

W kamerach IP zaimplementowano wysokiej jakości przetworniki firmy Sony, które w połączeniu z szerokim wachlarzem ustawień obrazu gwarantują wierne oddanie jego barw oraz dokładność monitorowanego otoczenia. We wszystkich kamerach zastosowano promiennik podczerwieni, który gwarantuje niezawodność pracy zarówno w dzień, jak i w nocy. Użytkownik może śmiało wybierać pomiędzy modelami z obiektywem stało- lub zmiennoogniskowym, co pozwala na budowę kompleksowego systemu monitoringu. Większość z kamer Erial posiada certyfikat szczelności IP66, niektóre dodatkowo pozostają odporne na działania intruzów dzięki certyfikatowi wandaloodporności IK10. Za ich sprawą użytkownik może być spokojny o działanie urządzenia w rozmaitych warunkach.

Jedną z ciekawszych modeli Erial jest TRI2H2812 – tubowa kamera IP, która została wyposażona w wysokiej jakości, kolorowy przetwornik CMOS IMX222 oraz regulowany obiektyw SONY 1/2.8″ 2.4MP o ogniskowej 2.8 – 12 mm i rozdzielczości 1080p (1920×1080 pikseli), który zapewnia prędkość 30 klatek na sekundę, co gwarantuje szczegółową rejestrację obrazu w jakości Full HD.

erial-tri2h2812

TRI2H2812 zapewnia kompresję obrazu w standardzie H.264, który gwarantuje zapis danych przy możliwie najmniejszym wykorzystaniu przestrzeni dyskowych. Jednocześnie dzięki zaawansowanym algorytmom, jakość materiału wciąż pozostaje wysoka.

Obsługa technologii Power over Ethernet (PoE) pozwala na sprawne podłączenie i zasilanie urządzenia przy wykorzystaniu pojedynczego przewodu ethernetowego. Urządzenie można również podłączyć do internetu za pomocą kabla sieciowego RJ45. Natomiast intuicyjne menu pozwala jego na prostą i szybką instalację. Ponadto podgląd z kamery można uzyskać za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Kamera obsługuje standard ONVIF (Open Network Video Interface Forum), dzięki czemu gwarantuje pełną kompatybilność z innymi urządzeniami różnych producentów posiadającymi ten certyfikat.

ikony

Erial TRI2H2812 oferuje szereg przydatnych funkcji w szczegółowym monitoringu danego obszaru:

  • Detekcja ruchu – użytkownik posiada dowolny wybór w zaznaczaniu obszaru, na którym kamera ma wykrywać ruch. Ponadto ustawienie czułości pozwala na regulację stopnia detekcji poruszających się obiektów. Ustawiając najniższą czułość, kamera nie będzie uruchamiać alarmu w przypadku znalezienia się na wybranym terenie małych przedmiotów lub zwierząt.
  • Strefy prywatności – TRI2H2812 pozwala na selektywną rejestrację nagrań wideo, zachowując prawo osób trzecich do zachowania prywatności. Menu kamery oferuje dowolne zaznaczanie obszaru, który ma zostać wyłączony z rejestrowanego obrazu.

Oficjalnym dystrybutorem marki Erial Security jest IPprojekt.pl